Meist

Oleme raamatupidamisteenuseid osutanud 1998.aastast, alguses ärinimede Cross Holdings, Serko ja Roverest alt. Oleme teenindanud alljärgnevaid firmasid:

AS Kodumajagrupp
AS KMG Ehitus
AS Fenniger
AS Toompeamaja
AS Martlet
AS Sencel
OÜ Novatel Partner
Järvakandi Puidutehase OÜ
OÜ Hansamanager
Sponda Met OÜ
Kisran Investeeringud OÜ
A.N.C. OÜ
Lovande Invest OÜ
Kort Investeeringud OÜ
L.Meri Euroopa SA

ja mitmed teised

Töötame ka konsolideerimisgruppidega ning teeme konsolideeritud aruandeid. Omame suuri kogemusi ka välisriikides asuvate tütarfirmade konsolideerimisel.

Oma töös kasutame majandustarkvara Hansa Financials. Hansa on integreeritud raamatupidamissüsteem, mis põhineb erinevatel moodulitel. Võimalikud on väga erinevad moodulite kombinatsioonid (nt. üldine- ja finantsmoodul, ostureskontro ja müügireskontro), mis on omavahel seotud. Igas moodulis on hulk registreid, kus säilitatakse kogu informatsioon. Võimalik on pidada analüütilist arvestust erinevat liiki objektide, isikute artiklite kaupa, programm omab selles mõttes väga laialdasi võimalusi.
Omame vilumust eelarvete ja finantsprognooside koostamisel ning teostame finantsanalüüsi raamatupidamisaruannete alusel.

Teenust osutavad suurte kogemustega pearaamatupidaja Sirje Tikerpuu (tel 681 9907,mob. 5244039; sirje@cross.ee) ja pearaamatupidaja/finantsjuht Meeli Puusepp (tel 681 9911, mob 5033236; meeli@cross.ee).

Suhtleme eesti, vene, inglise ja soome keeles.